دوست گرامی از اینکه  وبسایت barghpaper.ir را برای ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته مهندسی برق خود انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنیم. مطالعه مقالات و متون روز رشته مهندسی برق که اکثرا به زبان انگلیسی هستند و در وبسایت هایی نظیر IEEE ارائه می شوند برای تمامی دانشجویان ، مهندسین  و علاقه مندان رشته مهندسی برق ضروری می باشد.

1113ترجمه تخصصی برقترجمه تخصصی رشته الکترونیک

وبسایت Barghpaper.ir به صورت تخصصی به ترجمه مقالات و متون رشته مهندسی برق و رشته های مرتبط با رشته برق مانند سخت افزار ، مکاترونیک و آی تی می پردازد.

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته برق (الکترونیک ، قدرت ، کنترل ، مخابرات ، مهندسی پزشکی – بیوالکتریک ، مکاترونیک ، سخت افزار و آی تی) :

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته الکترونیک

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته برق قدرت

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته کنترل

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته ابزار دقیق

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته مخابرات

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک)

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته مکاترونیک

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته سخت افزار کامپیوتر

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته فناوری اطلاعات IT

ترجمه تخصصی مقاله یا متون رشته ICT

ترجمه مقالات ISI رشته برق

ترجمه مقاله IEEE

ترجمه مقالات رشته برق Elsevier  ، ScienceDirect و…

ترجمه کاتالوگ و بروشور رشته الکترونیک ، کنترل ، مخابرات ، قدرت ، بیوالکتریک ، مکاترونیک ، سخت افزار و آی تی

ترجمه زبان تخصصی رشته مهندسی برق

ترجمه چکیده ی مقالات رشته مهندسی  برق

 دوستان گرامی  این وبسایت  که به صورت تخصصی تنها به ترجمه مقالات و متون رشته برق می پردازد ، همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد ، در بین وبسایت های مشابه یکی از کمترین قیمت ها (و شاید کمترین قیمت )  را برای ترجمه ی متون و مقالات تخصصی رشته مهندسی برق ، ارائه می دهد. برای اینکه اعتقاد داریم که نه حق مترجم باید پایمال شود و نه به مهندسین ، دانشجویان و علاقمندان رشته مهندسی برق که درخواست ترجمه متن یا مقاله دارند ، فشاری وارد شود. البته قیمت پایین ارائه شده در این وبسایت ، همراه با کیفیت عالی ترجمه خواهد بود زیرا به صورت تخصصی تنها به ترجمه مقالات و متون رشته مهندسی برق می پردازیم ، برای مشاهده ی کیفیت ترجمه نیز در ادامه نمونه های ترجمه قرار داده شده است .

دوستان گرامی ترجمه مقالات و متون تخصصی تمامی گرایش های رشته مهندسی برق با دو کیفیت انجام می شود که هزینه هر کدام به شرح زیر است:

۱- کیفیت خوب

هزینه ترجمه مقالات رشته مهندسی برق (مقاله یا متون کلیه گرایش ها : الکترونیک ، کنترل ، مخابرات ، قدرت و مهندسی پزشکی(بیوالکتریک) ، رشته مکاترونیک و رشته سخت افزار) از انگلیسی به فارسی با کیفیت خوب و تحویل معمولی به ازای هر کلمه ۱۶ تومان می باشد (تعداد کلمات یک متن به راحتی توسط نرم افزار Office word یا Libreoffice بدست می آید کافیست در اینترنت عبارتی مانند نحوه بدست آوردن تعداد کلمات توسط word را جستوجو کنید. Libreoffice نرم افزاری رایگان می باشد که جایگزین بسیار خوبی برای نرم افزار Microsoft  Office word پولی ، می باشد.)همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

(یک صفحه استاندارد یعنی صفحه ۲۵۰ کلمه ای  برابر چهار هزار تومان)

در صورتی که تحویل فوری نیز مد نظرتان باشد ، به ازای هر کلمه چهار تومان به قیمت بالایی اضافه می شود ، یعنی با کیفیت خوب و تحویل فوری به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد.

۲- کیفیت عالی

هزینه ترجمه مقالات رشته مهندسی برق (مقاله یا متون کلیه گرایش ها : الکترونیک ، کنترل ، مخابرات ، قدرت و مهندسی پزشکی(بیوالکتریک) ، رشته مکاترونیک و رشته سخت افزار) از انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی و تحویل فوری به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

(یک صفحه استاندارد یعنی صفحه ۲۵۰ کلمه ای  برابر پنج هزار تومان)

در صورتی که تحویل فوری نیز مد نظر تان باشد ، به ازای هر کلمه چهار تومان به قیمت بالا اضافه می شود ، یعنی با کیفیت عالی و تحویل فوری به ازای هر کلمه ۲۴ تومان می باشد.

*** هزینه ترجمه تنها چکیده مقالات کلیه گرایش های رشته مهندسی برق ، به ازای هر کلمه ۳۰ تومان خواهد بود و در کمترین زمان ترجمه خواهد شد.

 

اگر مایل هستید که هزینه تقریبی ترجمه مقاله خود را بدست بیاورید ، می توانید متنی را که می خواهید ترجمه شود  را داخل نرم افزار Microsoft Office Word کپی کرده (در لینوکس در نرم افزار Libre Office Writer) و همه کلمات را انتخاب کرده (Ctrl+A)  و بعد از گزینه word count استفاده کنید، (یا می توانید در اینترنت عبارتی مانند نحوه بدست آوردن تعداد کلمات در word را جستوجو کنید) که تعداد کلمات مقاله را برایتان اعلام خواهد کرد و از آنجایی که هزینه ترجمه در این وبسایت به ازای هرکلمه ۲۰ تومان با کیفیت عالی و ۱۶ تومان با کیفیت خوب می باشد ، هزینه تقریبی ترجمه مقاله تان را بدست خواهید آورد و یا می توانید مقاله ای که می خواهید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید تا ما هزینه تقریبی ترجمه مقاله شما را اعلام کنیم.برای مشاهده نمونه کار و کیفیت ترجمه می توانید از مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق که در سایت وجود دارد، استفاده کنید که قیمت پایینی دارند و یا می توانید فایل زیر را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان فایل نمونه کار

در صورت تمایل ، چند خط ابتدایی مقاله به صورت رایگان جهت آشنایی با کیفیت ترجمه ، برایتان ترجمه می شود.

ترجمه هر قسمتی از مقاله یا متن ارسالیتان که مدنظر شما باشد انجام می گردد ولی در حالت عادی قسمت های زیر ترجمه نمی شوند:

***  نکته: در ترجمه فرمول ها تایپ نمی شوند و به صورت عکس از فایل اصلی در متن ترجمه قرار داده می شوند ، در صورت لزوم تایپ فرمول هزینه آن جداگانه حساب خواهد شد.

*** شکل ها در متن ترجمه شده همانند متن اصلی قرار داده می شود ولی محتوی درون شکل ها ترجمه نمی شود ، ولی توضیحات زیر آنها  ترجمه خواهد شد.

*** جداول در حالت عادی ترجمه نمی شوند و در صورت لزوم  ترجمه  هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

*** رفرنس ها در حالت عادی ترجمه نمی شوند و در صورت لزوم ترجمه رفرنس ها نیز ترجمه آن جداگانه محاسبه می شود.

مقاله ترجمه شده به دو فرمت PDF و WORD ارائه خواهد شد.

برای سفارش ترجمه می بایست:

** دوستان گرامی لطفا در صورت امکان مقاله یا متن خود را به  barghpaper@gmail.com  ایمیل کنید ، ولی اکر می خواهید از فرم زیر استفاده کنید لطفا در نوشتن ایمیل خود دقت فرمایید چون اشتباه نوشتن ایمیل باعث می شود که قیمت گذاری و نمونه ترجمه ای که برایتان می فرستیم ، به دست شما نرسد. ولی اگر از به ایمیل بالا ، مقاله خود را ایمیل کنید ، مشکلی به وجود نخواهد آمد.

۱- ابتدا فرم زیر را پر کرده و سپس مقاله خود را با کلیک بر روی دکمه ی انتخاب مسیر ،  آپلود نمایید و گزینه ی ارسال را بزنید ؛

لطفا تاریخی که دوست دارید مقاله ترجمه شده را تحویل بگیرید نیز ذکر فرمایید.

هم چنین شماره تلفن خود را نیز لطفا در قسمت پیام شما اعلام فرمایید تا سریعتر بتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم.

لطفا در نوشتن ایمیل خود دقت نمایید و ایمیل تان را به درستی تایپ کنید ، چون قیمت گذاری مقاله یا متن ارسالیتان ، به این ایمیلی که وارد می کنید ، ارسال می شود.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

دوستان گرامی در صورتی که برای ارسال ایمیل به مشکل بر خوردید لطفا به ایمیل زیر مقاله خود را ارسال کنید.

barghpaper@gmail.com

لطفا در صورت نیاز به مشاوره یا هرگونه سوال  با شماره  زیر تماس بگیرید یا پیامک بزنید.

۰۹۲۱۵۳۸۲۴۶۴

در صورت تماس با شماره بالا ، در همان لحظه متن یا مقاله ارسالیتان قیمت گذاری خواهد شد. در غیر این صورت حذاکثر تا سه ساعت به ایمیلتان پاسخ داده خواهد شد و قیمت گذاری ترجمه مقاله به ایمیل تان ارسال خواهد شد.(به پیام های بعد از ساعت ۲۴ شب ، صبح روز بعد پاسخ داده خواهد شد.)

۲- پس از دریافت این ایمیل در صورت رضایت از هزینه و تاریخ تحویل مقاله ترجمه شده ، مبلغی به عنوان پیش پرداخت (بین ۵۰ الی ۶۰ درصد کل هزینه ترجمه ) دریافت می گردد و برای اینکه از کیفیت ترجمه و صحت عملکرد ما  قبل از واریز پیش پرداخت مطمئن شوید چند خط ابتدایی مقاله ارسالیتان به رایگان قبل از واریز پیش پرداخت ترجمه می شود تا نگرانی در مورد عملکرد و کیفیت ترجمه ما نداشته و با خیالی آسوده بتوانید پیش پرداخت را واریز نمایید. مبلغ باقیمانده نیز پس از ترجمه کامل مقاله و قبل از تحویل آن دریافت خواهد شد.

مبلغ پیش پرداخت را می توانید از طریق درگاه زیر و یا از طریق کارت به کارت واریز نمایید. در صورتی که می خواهید از درگاه زیر پرداخت نمایید بعد از دریافت ایمیل که پیش پرداخت را برایتان اعلام می کند ، آن مبلغ را به ریال و به انگلیسی وارد نمایید و پیش پرداخت را واریز نمایید.

 پس از آماده شدن مقاله ترجمه شده ، ایمیلی مبنی بر آماده شدن سفارش ترجمه به شما ارسال خواهد شد و باقیمانده هزینه مقاله ترجمه شده را برایتان اعلام می کند و همچنین صفحه اول مقاله ترجمه شده نیز برایتان ارسال خواهد شد ، که پس از دریافت این ایمیل مبلغ باقیمانده دریافت و مقاله ترجمه شده برایتان ارسال خواهد شد.

شماره تماس :۰۹۲۱۵۳۸۲۴۶۴

ترجمه ارزان ، فوری و دقیق مقاله تخصصی الکترونیک ، کنترل ، برق قدرت ، مخابرات ، مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) ، مکاترونیک ، سخت افزار کامپیوتر به صورت تخصصی

ترجمه ارزان ، فوری و دقیق متون تخصصی الکترونیک ، کنترل ، برق قدرت ، مخابرات ، مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) ، مکاترونیک ، سخت افزار کامپیوتر به صورت تخصصی