ترجمه مقاله یا متون تخصصی رشته سخت افزار :

دوست گرامی از اینکه وبسایت barghpaper.ir را برای ترجمه تخصصی رشته سخت افزار خود انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنیم. رشته مهندسی سخت افزار (hardware engineering) یکی از گرایش های رشته کامپیوتر است که به مطالعه و بررسی طراحی سخت افزاری ، کنترل سخت افزاری و شبکه های کامپیوتری و… می پردازد.رشته سخت افزارشبیه رشته الکترونیک می باشد. برای ترجمه تخصصی رشته سخت افزار علاوه بر آشنایی زیاد با قواعد و گرامر زبان انگلیسی ، آشنایی با لغات تخصصی این رشته که بسیار گسترده است ، ضروری می باشد. لذا وبسایت Barghpaper.ir به صورت تخصصی به ترجمه تخصصی رشته سخت افزار می پردازد.

ترجمه تخصصی رشته الکترونیکترجمه تخصصی رشته سخت افزارترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی رشته سخت افزار ( مقاله یا متون) :

ترجمه تخصصی رشته سخت افزار (مقاله یا متون)

ترجمه تخصصی مقاله یا متون معماری کامپیوتر

ترجمه تخصصی مقالات الکترونیک دیجیتال مقاله یا متون

ترجمه تخصصی مقاله یا متون دیجیتال

ترجمه تخصصی مقاله IEEE و Elsevier و ScienceDirect و…

ترجمه کاتالوگ و بروشور رشته سخت افزار

ترجمه زبان تخصصی رشته سخت افزار

ترجمه ارزان ، فوری و دقیق مقاله یا متون رشته سخت افزار

 

هزینه ترجمه مقالات رشته سخت افزار (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت خوب به ازای هر کلمه ۱۶ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

هزینه ترجمه مقالات رشته سخت افزار (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود

اگر مایل هستید که هزینه تقریبی ترجمه مقاله خود را بدست بیاورید ، می توانید متنی را که می خواهید ترجمه شود را داخل نرم افزار Microsoft Office Word کپی کرده (در لینوکس در نرم افزار Libre Office Writer) و همه کلمات را انتخاب کرده (Ctrl+A) و بعد از گزینه word count استفاده کنید، که تعداد کلمات مقاله را برایتان اعلام خواهد کرد و از آنجایی که هزینه ترجمه در این وبسایت به ازای هرکلمه با کیفیت خوب ۱۶ تومان و ۲۰ تومان با کیفیت عالی می باشد هزینه تقریبی ترجمه مقاله تان را بدست خواهید آورد و یا می توانید مقاله ای که می خواهید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید تا ما هزینه تقریبی ترجمه مقاله شما را اعلام کنیم.برای مشاهده نمونه کار و کیفیت ترجمه می توانید از مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق که در سایت وجود دارد، استفاده کنید که قیمت پایینی دارند و یا می توانید فایل زیر را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان فایل نمونه کار

در صورت تمایل ، چند خط ابتدایی مقاله به صورت رایگان جهت آشنایی با کیفیت ترجمه ، برایتان ترجمه می شود.

نکته: تایپ فرمول جزء ترجمه نمی باشد در صورت لزوم تایپ فرمول هزینه آن جداگانه حساب خواهد شد.

مقاله ترجمه شده به دو فرمت PDF و WORD ارائه خواهد شد.

برای سفارش ترجمه مقالات و متون رشته سخت افزار و ارسال مقاله یا متن مورد نظر  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ترجمه تخصصی رشته سخت افزار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>