ترجمه تخصصی رشته مخابرات (مقاله یا متون) :

ترجمه تخصصی رشته مخابرات (مقاله یا متون)

ترجمه تخصصی مخابرات نوری ، مخابرات امن و رمز نگاری ، شبکه های مخابراتی

ترجمه تخصصی مقاله یا متون الکترونیک فرکانس بالا

فیلتر ، میدان ، مایکروویو ، آنتن و …

ترجمه تخصصی مقاله IEEE و Elsevier و ScienceDirect و…

ترجمه تخصصی مخابراتترجمه تخصصی رشته مخابرات برقترجمه تخصصی

ترجمه کاتالوگ و بروشور رشته مخابرات

ترجمه زبان تخصصی رشته مخابرات

ترجمه ارزان ، فوری و دقیق رشته مخابرات

 

هزینه ترجمه مقالات رشته مخابرات (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت خوب به ازای هر کلمه ۱۶ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

هزینه ترجمه مقالات رشته مخابرات (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

** در صورتی که تحول فوری نیز مد نظر شما باشد ، به ازای هر کلمه ۴ تومان به قیمت های بالا اضافه می شود.

اگر مایل هستید که هزینه تقریبی ترجمه مقاله خود را بدست بیاورید ، می توانید متنی را که می خواهید ترجمه شود را داخل نرم افزار Microsoft Office Word کپی کرده (در لینوکس در نرم افزار Libre Office Writer) و همه کلمات را انتخاب کرده (Ctrl+A) و بعد از گزینه word count استفاده کنید، که تعداد کلمات مقاله را برایتان اعلام خواهد کرد و از آنجایی که هزینه ترجمه در این وبسایت به ازای هرکلمه با کیفیت خوب  ۱۶ تومان و با کیفیت عالی ۲۰ تومان می باشد هزینه تقریبی ترجمه مقاله تان را بدست خواهید آورد و یا می توانید مقاله ای که می خواهید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید تا ما هزینه تقریبی ترجمه مقاله شما را اعلام کنیم. برای مشاهده نمونه کار و کیفیت ترجمه می توانید از مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق که در سایت وجود دارد، استفاده کنید که قیمت پایینی دارند و یا می توانید فایل زیر را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان فایل نمونه کار

در صورت تمایل ، چند خط ابتدایی مقاله به صورت رایگان جهت آشنایی با کیفیت ترجمه ، برایتان ترجمه می شود.

نکته: تایپ فرمول جزء ترجمه نمی باشد در صورت لزوم تایپ فرمول هزینه آن جداگانه حساب خواهد شد.

رفرنس ها در حالت عادی ترجمه نمی شوند ، در صورت لزوم ترجمه رفرنس ها ، هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

شکل ها از فایل اصلی به صورت عکس در فایل ترجمه قرار داده می شوند و محتوی درون اشکال ترجمه نمی شود ولی توضیحات زیر اشکال ترجمه خواهد شد.

جداول از فایل اصلی به صورت عکس در فایل ترجمه قرار داده می شوند ولی توضیحات زیر جداول ترجمه خواهد شد ، در صورت لزوم ترجمه جداول هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

مقاله ترجمه شده به دو فرمت PDF و WORD ارائه خواهد شد.

برای سفارش ترجمه مقالات و متون رشته مخابرات و مطالعه کامل شرایط سفارش ترجمه و هزینه ی ترجمه و ارسال متن یا مقاله مورد نظر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ترجمه تخصصی رشته مخابرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>