ترجمه  تخصصی رشته مکاترونیک (مقاله یا متون):

دوست گرامی از اینکه وبسایت barghpaper.ir را برای ترجمه تخصصی رشته مکاترونیک خود انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنیم. مهندسی مکاترونیک (به انگلیسی: Mechatronics engineering) (یا مهندسی مکانیک و الکــترونیک) تلفیق سه رشتهٔ مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک و مهندسی کامپیوتر است. هدف مکاترونیک این است که به سیستم‌های ساده‌تر، ارزان‌تر، راحت‌تر و انعطاف‌پذیرتر دست یابیم. برای ترجمه تخصصی رشته مکاترونیک علاوه بر آشنایی زیاد با قواعد و گرامر زبان انگلیسی ، آشنایی با لغات تخصصی این رشته که بسیار گسترده است ، ضروری می باشد. لذا وبسایت Barghpaper.ir  به ترجمه تخصصی رشته مکاترونیک (مقالات و متون) می پردازد.

ترجمه رشته مکاترونیکترجمه تخصصی رشته مکاترونیک برق1113

 

ترجمه مقاله یا متون تخصصی رشته مکاترونیک :

ترجمه تخصصی رشته مکاترونیک (مقاله یا متون)

ترجمه تخصصی مقاله یا متون مکاترونیک ، رباتیک

ترجمه تخصصی مقاله IEEE و Elsevier و ScienceDirect و…

ترجمه کاتالوگ و بروشور رشته مکاترونیک

ترجمه زبان تخصصی رشته مکاترونیک

 ترجمه ارزان و فوری و دقیق رشته مکاترونیک

هزینه ترجمه رشته مکاترونیک (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت خوب  به ازای هر کلمه ۱۶ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

هزینه ترجمه رشته مکاترونیک (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی و تحویل فوری به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

اگر مایل هستید که هزینه تقریبی ترجمه مقاله خود را بدست بیاورید ، می توانید متنی را که می خواهید ترجمه شود را داخل نرم افزار Microsoft Office Word کپی کرده (در لینوکس در نرم افزار Libre Office Writer) و همه کلمات را انتخاب کرده (Ctrl+A) و بعد از گزینه word count استفاده کنید، که تعداد کلمات مقاله را برایتان اعلام خواهد کرد و از آنجایی که هزینه ترجمه در این وبسایت با کیفیت خوب به ازای هر کلمه ۱۶ تومان و با کیفیت عالی به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد هزینه تقریبی ترجمه مقاله تان را بدست خواهید آورد و یا می توانید مقاله ای که می خواهید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید تا ما هزینه تقریبی ترجمه مقاله شما را اعلام کنیم. برای مشاهده نمونه کار و کیفیت ترجمه می توانید از مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق که در سایت وجود دارد، استفاده کنید که قیمت پایینی دارند و یا می توانید فایل زیر را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان فایل نمونه کار

در صورت تمایل ، چند خط ابتدایی مقاله به صورت رایگان جهت آشنایی با کیفیت ترجمه ، برایتان ترجمه می شود.

نکته: تایپ فرمول جزء ترجمه نمی باشد در صورت لزوم تایپ فرمول هزینه آن جداگانه حساب خواهد شد.

مقاله ترجمه شده به دو فرمت PDF و WORD ارائه خواهد شد.

برای سفارش ترجمه مقالات و متون رشته مکاترونیک و ارسال مقاله مورد نظر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ترجمه تخصصی رشته مکاترونیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>