ترجمه مقاله یا متون تخصصی رشته کنترل :

دوست گرامی از اینکه وبسایت barghpaper.ir را برای ترجمه تخصصی رشته کنترل خود انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنیم. مطالعه مقالات و متون روز رشته مهندسی کنترل که اکثرا به زبان انگلیسی هستند و در وبسایت هایی نظیر IEEE ارائه می شوند برای تمامی دانشجویان ، مهندسین  و علاقه مندان رشته کنترل ضروری می باشد. لذا این وبسایت امکان ترجمه تخصصی رشته کنترل (مقاله و متون)  را با هزینه کم و با کیفیت را برای شما دوستان گرامی ایجاد کرده است.

1113ترجمه تخصصی برقترجمه تخصصی رشته کنترل

ترجمه تخصصی رشته کنترل (مقاله یا متون) :

ترجمه تخصصی رشته کنترل (مقاله یا متون)

ترجمه تخصصی رشته کنترل ابزاردقیق (مقاله یا متون)

ترجمه تخصصی مقاله یا متون سیستم های کنترل

کنترل هوشمند ، کنترل دیجیتال ، PLC ، اتوماسیون و…

ترجمه تخصصی مقاله IEEE و Elsevier و ScienceDirect و…

ترجمه کاتالوگ و بروشور رشته کنترل

ترجمه زبان تخصصی رشته کنترل

ترجمه ارزان ، فوری و دقیق رشته کنترل

هزینه ترجمه مقالات رشته کنترل (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت خوب به ازای هر کلمه ۱۶ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

هزینه ترجمه تخصصی رشته کنترل (مقاله یا متون) از انگلیسی به فارسی با کیفیت عالی به ازای هر کلمه ۲۰ تومان می باشد همچنین فایل ترجمه شده نیز به صورت تایپ شده خواهد بود.

در صورتی که تحویل فوری مدنظر شما باشد ، به ازای هر کلمه ۴ تومان به قیمت بالا اضافه می شود.

 

اگر مایل هستید که هزینه تقریبی ترجمه مقاله خود را بدست بیاورید ، می توانید متنی را که می خواهید ترجمه شود را داخل نرم افزار Microsoft Office Word کپی کرده (در لینوکس در نرم افزار Libre Office Writer) و همه کلمات را انتخاب کرده (Ctrl+A) و بعد از گزینه word count استفاده کنید، که تعداد کلمات مقاله را برایتان اعلام خواهد کرد و از آنجایی که هزینه ترجمه در این وبسایت به ازای هرکلمه با کیفیت خوب  ۱۶ تومان و با کیفیت عالی ۲۰ تومان می باشد هزینه تقریبی ترجمه مقاله تان را بدست خواهید آورد و یا می توانید مقاله ای که می خواهید ترجمه شود را برای ما ارسال کنید تا ما هزینه تقریبی ترجمه مقاله شما را اعلام کنیم. برای مشاهده نمونه کار و کیفیت ترجمه می توانید از مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق که در سایت وجود دارد، استفاده کنید که قیمت پایینی دارند و یا می توانید فایل زیر را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان فایل نمونه کار

در صورت تمایل ، چند خط ابتدایی مقاله به صورت رایگان جهت آشنایی با کیفیت ترجمه ، برایتان ترجمه می شود.

نکته: تایپ فرمول جزء ترجمه نمی باشد در صورت لزوم تایپ فرمول هزینه آن جداگانه حساب خواهد شد.

رفرنس ها در حالت عادی ترجمه نمی شوند ، در صورت لزوم ترجمه آن رفرنس ها ، هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

شکل ها از فایل اصلی به صورت عکس در فایل ترجمه قرار داده می شوند و محتوی درون اشکال ترجمه نمی شود ولی توضیحات زیر اشکال ترجمه خواهد شد.

مقاله ترجمه شده به دو فرمت PDF و WORD ارائه خواهد شد.

برای سفارش ترجمه مقالات و متون رشته کنترل ، ارسال فایل مورد نظر و مطالعه کامل شرایط و هزینه ترجمه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ترجمه تخصصی رشته کنترل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>